کتاب صبح جادویی

هال اِلرود یک نابغه و کتاب صبح جادویی واقعاً سحرآمیز است.

0

هال اِلرود یک نابغه و کتاب صبح جادویی واقعاً سحرآمیز است.

از سال ۱۹۷۳ تا امروز در جنبش استعداد بشری/پیشرفت شخصی هستم و از آن زمان تاکنون، مذاهب مختلف، دعاهای گوناگون، درون‌کاوی، یوگا، تلقین‌های مثبت، تجسّم و برنامه‌ریزی عصبی کلامی را بررسی و امتحان کرده‌ام. من روی آتش راه رفته‌ام و با فلسفه‌های غیرعادی زیادی آشنا شده‌ام که برخی از آن‌ها کاملاً از قوه‌ی درک انسان خارج هستند.

کاری که هال با منجی‌های زندگی‌اش انجام داده در واقع این است که بهترین تمرین‌های مربوط به افزایش هوشیاری بشر طی قرن‌های گذشته را انتخاب کرده و آن‌ها را به رویه‌ای صبحگاهی خلاصه کرده است. رویه‌ای که حالا بخشی از زندگی روزمره من شده است.

خیلی از مردم هر روز حداقل یکی از این منجی‌‌ها را به‌کار می‌گیرند. برای مثال، خیلی‌ها هر صبح ورزش می‌‌کنند. بعضی‌ها هر روز مدیتیشن و درون‌کاوی می‌کنند و یا وقایع روزانه‌شان را ثبت می‌کنند. اما طبق دسته‌بندی هال از منجی‌های زندگی، هیچ‌کسی نیست که هر صبح این ۶ تمرین فوق‌العاده‌ی کهن را انجام دهد.

صبح جادویی برای افراد موفق و پُرمشغله بسیار عالی است. انجام هر روزه‌ی این منجی‌‌های زندگی، مانند پمپ‌کردن سوخت موشک به بدن، ذهن و روحتان قبل از آغاز هر روز است…

پدر پولدارم اغلب می‌گفت: «همیشه می‌توان یک دلار دیگر ساخت، اما روزی را که از دست رفت نه!» اگر می‌خواهید هر روزتان را به حد اعلی برسانید، کتاب صبح جادویی را مطالعه کنید.

-رابرت کیوساکی، نویسنده‌ی کتاب «پدر پولدار پدر بی‌پول»، پُرفروش‌ترین کتاب هوش مالی دنیا.

دو شیوه برای گذران زندگی وجود دارد. یکی این‌که تصور کنید هیچ معجزه‌ای وجود ندارد و دیگر این‌که هر چیزی را در حکم معجزه بپندارید.

-آلبرت انیشتین

معجزه‌ها در تناقض با طبیعت نیستند، اما در تناقض با چیزی هستند که ما از طبیعت می‌دانیم.

-سنت آگوستین

زندگی نه یک‌بار، بلکه هر صبح آغاز می‌شود

-جوئل آستین

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

چرا نظرتان را نمی نویسید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود.
از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید.