من میخوام بسته آموزشی تولید کنم

بسته آموزشي

استفاده از ابزارها و وسايل در آموزش از گذشته دور مورد توجه بوده است،با رشد انديشه بشر و کاملتر شدن وسايل و ابزارها، استفاده از آنها مورد توجه بيشتر قرار گرفته است. چنان که امروز رايانه به عنوان يک ابزار مهم کاربرد وسيعي در آموزش دارد در حالي زماني گچ و تخته سياه کاربرد بيشتري در آموزش داشته است. علاوه بر اين درگذشته سخت افزارها بيشتر مورد استفاده بوده است در حالي که امروزه نرم افزارها نيز مورد توجه قرار گرفته
است. سخت افزارها به تسهيل و تسريع آموزش کمک ميکنند و نرم افزارها به حل مشکلات و مسائل آموزشي کمک مينمايند.

بسیاری از اساتید  مدرسان و مديران و سخنرانان و مشاوران كسب و كار  دانش و علم و آگاهي فراواني داشته   و فقط علم و دانش خود را در قالب كلاس هاي آموزشي ارائيه مي دهند . اما امروزه پیشرفت های صورت گرفته در عرصه تکنولوژی و فناوری این امکان را فراهم ساخته تا دانش اندوخته شده را در قالب های گوناگون ذخیره کرد و آنها را به سادگی به مخاطبین گوناگون در مکان های گوناگون منتقل ساخت.

موسسه فرهنگي هنري هنر مهر ايده (هما) به منظور پاسخ گویی به این نیاز آماده است تا مطالب و متون آموزشی شما را به شکل بسته های آموزشی صوتی، تصویری، و چند رسانه ای تهیه نمایند. بسته های آموزشی تهیه شده در این مرکز این قابلیت را دارند تا در مکان های مختلف بدون نیاز به حضور استاد و عمدتا به شکل خود آموز مورد استفاده قرار گیرند.

اين موسسه با استفاده از امكانات فيلمبرداري صدا گذاري ميكس و مونتا‍ژ و صداگذاري و تدوين و نورپردازي و عكاسي امكان ارائه خدمات مطلوب همراهد با مجوز انتشارات براي محصولات چاپي و مجوز نشر ديجيتال:

  • دریافت مجوز برای محصولات کتاب صوتی ، کتاب دیجیتال (کتاب الكترونیکی) ، پکیج های آموزشی در قالب صوت وتصویر ، فیلم ، جلسات کارگاهی آموزشی از مرکز توسعه اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • تهیه، تدوین و تولید و ترجمه محتوا، نشر نرم افزارهای: آموزشی، کاربردی، کودکان، مذهبی و تلفن همراه.
    ● ثبت نرم افزار در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دریافت: گواهی ثبت، پروانه ی انتشار، مجوز تکثیر و

بسته‌ی آموزشی کمک می کند که هنرجو یا دانشجو را به هدف تعریف شده برساند. محتوا به گونه ای تنظیم می شود که ارائه محتوا، روشن و منطقی باشد، اطلاعات خوب، سازمان یافته باشد، ساختار ارائه برای استفاده کننده بدیهی باشد، تعاریف و مثالهای لازم در محلهای مورد نیاز آورده شده باشد، پیشرفت ارائه مطالب ، منطقی و خوب تعریف شده باشد، مثالها و تصاویر در حد امکان و متناسب به کار گرفته شده باشد، مثالها با هدف آموزشی متناسب باشد، و میزان دشواری بسته آموزشی با یادگیرندگان هدف، تناسب داشته باشد.

به منظور افزایش هرچه بیشتر کیفیت بسته های آموزشی، گروه گرافیک و طراحی مرکز در کنار کارشناسان آموزش و انفورماتیک در کار تهیه بسته ها همکاری می نمایند. طراحی گرافیکی بسته های آموزشی بصورتی انجام می گیرد که تصویر، رنگ و صوت در جای مناسب استفاده شود و اصول و نکات ضروری در متن یا نرم افزار به خوبی خود را نشان دهند.

  • اگرمی خواهید خودتان محتوای الکترونیکی تولید کنید .
  • اگر می خواهید تولید محتوای الکترونیکی را آسان بیاموزید
  • اگر فرصت کافی برای شرکت در کلاس های آموزشی ندارید.
  • اگر دنبال منبع آموزشی کاملی می گردید .
  • اگر می خواهید تمامی نرم افزار های تولید محتوای الکترونیکی را داشته باشید.
  • اگر می خواهید تمام عناصر مورد نیاز محتوای الکترونیکی را با هم و یک جا داشته باشید

با آموزش تولید محتوای الکترونیکی ، فرصت های زیادی  برای نشان دادن خودتان و بدست آوردن شغل مناسب خواهید داشت !