قوانین و مقررات

تمامی حقوق وب سایت سیناپاب متعلق به انتشارات نوآوران سینا می‌باشد که در زمینه تولید و چاپ کتاب های عمومی، پزشکی، مدیریت، كارآفريني و … در حوزه و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

انتشارات نوآوران سینا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های انتشارات نوآوران سینا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و نوآوران سینا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین انتشارات نوآوران سینا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۲۰۱۰۰۰۰۳۰۷ تنها شماره‌ای است که انتشارات نوآوران سینا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان انتشارات نوآوران سینا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام انتشارات نوآوران سینا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@sinapub.ir اطلاع دهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه انتشارات نوآوران سینا را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

انتشارات نوآوران سینا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، انتشارات نوآوران سینا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. انتشارات نوآوران سینا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

نوآوران سینا همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی انتشارات نوآوران سینا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های انتشارات نوآوران سینا ندارید، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

انتشارات نوآوران سینا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس: ۶۶۹۲۸۰۲۶-۰۲۱
فکس: ۶۶۹۴۹۱۵۲-۰۲۱
آدرس انتشارات نوآوران سینا:

تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، بعد از جمالزاده، پلاک ۱۴۰، واحد ۱۹